(ФОТО) Секси водителката на Дневникот се соблече на 49 години

By
Ивона Пантелиќ покажа како изгледа во опуштено издание, далеку од камерите.

Водителката на „Дневникот“ РТС Ивона Пантелиќ (48) го привлекува вниманието каде и да се појави, а особено кога повремено објавува слика во костим за капење.

Веќе со години атрактивната Ивона има армија на фанови а за тоа сведочат бројните клипови од нејзините емисии кои можат да се пронајдат на Јутјуб.

Пантелиќ изјави дека и ласка толкавото внимание, и дека и годат комплиментите на сметка на изгледот.

Инаку, атрактивната русокоса во моментов одмора на Коаоник…

… А нејзината слика во костимот за капење, како и секогаш, е дочекана со еден куп лајкови.

 

Ќе ви се допадне

WCOStream wcostream spongebob: Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 11

KissAnime kissanime site: My Hero Academia 2 (https://kissanimeonline.com/m/z75P) Episode 25