(Фото) Семејна фотографија на Лепа Брена со поранешната сопруга на Боба

By

На социјалните мрежи кружи фотографија од поранешната сопруга на Боба Живоиновиќ, сегашниот сопруг на пејачката Лепа Брена.

 

Зорица и Брена многупати досега покажале дека одлично се согласуваат, а впрочем тоа го говорат и нивните заеднички фотографии од семејните собирања.

Зорица од бракот со Боба го има синот Филип, а по разводот, двајцата тргнале по својот пат. Боба се оженил со Брена и добил два сина, Виктор и Стефан, а Зорица повторно се омажила и ги има ќерката Ива и синот Марио.

Slavimo rodjendan naseg Filipa ❤️❤️❤️❤️

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

Ќе ви се допадне

Our Last Crusade or the Rise of a New World (Dub) (https://animefreak.ws/m/b5pX) Episode 8 at website https://animefreak.ws. See more animefreak hunter x hunter

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation (https://animeheaven.pro/m/zDDO) Episode 1-2 Fansub at website https://animeheaven.pro. See more anime heaven site