(ФОТО) Северина ги шокираше фановите со оваа промена

By

Мала промена, никогаш не е на одмет. Северина во текот на судскиот процес за старателство над својот син Александар не се појавуваше во јавноста, а за тоа време подготвуваше неколку изненадувања за својата публика.

Покрај новиот сингл “Kuda za vikend“, ги изненади со промена на својот изглед. Дали може да очекуваме од Северина да стане плавуша, останува да видиме.

Ќе ви се допадне

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 23

Kiss x Sis (TV)

4Anime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full

4anime biz The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 8