(Фото) Северина топлес на Малдиви

By

Северина постојано објавува приватни фотографии на својот Инстаграм профил. Овој пат таа сподели серија фотографии направени на Малдивите.

„Погледот“, напиша таа под фотографиите на кои позира во бел костим за капење. На едната од нив е  топлес.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

„Со кого беше на Малдивите? И јас сакам кај тебе“, ја праша еден од фановите.  „Ако изгледам вака на 50 години, ќе се убијам од убавина …“, велат некои обожаватели.

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at AnimeBee online anime. Aria the Scarlet Ammo AA (https://animebee.to/m/xqv) Episode 12

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD. Mo Dao Zu Shi 2nd Season [Chinese Dub] Episode 8

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime. Watch Calamity of the Zombie Girl Episode Full