(Фото) Северина убава и без шминка

Хрватската ѕвезда Северина на своите социјални мрежи објави фотографија на која нема шминка. Нејзиниот природен изглед ги воодушеви фановите кои ѝ поделија бројни позитивни коментари. Ја нарекуваат најубава Хрватка, дури и без шминка. Во пораките стои и дека е најзгодна, најсекси, најомилена пејачка. Фотографијата има скоро 45 илјади лајкови.

dobivaj vesti na viber

 

Scroll to Top