(Фото) Северина во бапски „купаќи“ во Бодрум

By

Хрватската пејачка Северина во моментов е на одмор во Бодрум во Турција. На своите фанови им се пофали со фотографија од атрактивната дестинација. На фотографијата пејачката е во едноделен костим за капење. Од многубројните фанови доби пофалби за нејзиниот изглед во едноделниот костум за капење.

На социјалните мрежи фановите пишуваат дека Северина изгледа секси во бапски костум. Пејачката за кратко време доби над десет илјади лајкови. Таа е на одмор со својот син Александар.

Ќе ви се допадне