(Фото) Северина во секси костум ја отвори сезоната на плажа

By

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во секси издание со кое ги воодушеви своите обожаватели.

„Љубител на морето“ напиша таа во описот на фотографијата.

Северина  со новата фотка кажа дека ја отворила сезоната за капење и пак ги собра комплиментите заради изгледот.

 

 

Ќе ви се допадне