(Фото) Северина зема фотографија од албумот на Игор и ја преработи во фотошоп

Хрватската пејачка Северина Којиќ, зема фотографија од албумот на нејзиниот партнер Игор Којиќ и ја преработи во фотошоп, пренесуваат медиумите. Таа објави фотографија од неа, додека се вози во воз, која ја направил Игор уште во 2017 година. Пејачката сега сликата да ја објави по свој вкус. Таа дополнително ја осветли, пишуваат медиумите.

И додека во 2017 година Северина му коментирше на објавата на Игор, сега неговиот коментар изостана. Сега на големо се шпекулира за крајот на врската меѓу Северина и Игор Којиќ. Двојцата засега молчат, а пејачката речиси секојдневно на социјалните мрежи, објавува нејзини фотографии кои ги снимил Игор.

 

За потсетување, Северина го остави Игор во Белград, каде беше на гости кај неговите родители, за да го види синот Александар. Таа потоа замина за Загреб, а неодамна го прослави својот роденден и беше видена како се забавува во едно од кафулињата во Загреб. Причина за кавгата меѓу Игор и Северина наводно биле финансиите, пишуваа медиумите.

 

Scroll to Top