(Фото) Синот на Брена, по прекинувањето на врската пред еден месец, повторно е заљубен

By

Помладиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиноќ е повторно заљубен. Со новата девојка е виден додека пловле со чамец. Папараците ги снимија прегрнати на брег, а и Виктор објави фотографија од нив двајцата.

dobivaj vesti na viber

Медиумите досега го поврзуваа со многу помлади пејачки, но тој ги негираше сите шпекулации, а сега призна дека е повторно во врска и дека е заљубен, но не откри за која девојка станува збор.

За потсетување, тој раскина пред еден месец со шминкерката Сандра Мијаковиќ, со која беше година дена во врска.

 

Ќе ви се допадне