(Фото) Синот на Лепа Брена го запозна Џејми Фокс

Популарната пејачка Лепа Брена во придружба на синот Стефан Живоиновиќ се наоѓа во Америка, каде судејќи според интересните објави кои пејачката секојдневно ги споделува со публиката, турнејата се одвива сјајно.

Дуото наоѓа време да ужива во тамошните убавини. Последните објави на синот на фолк-ѕвездата посебно ги воодушеви сите негови фанови!

Стефан доби можност да биде во друштво на популарниот актер Џејми Фокс. Тој момент не пропушти да го сподели со своите фанови.

 

Scroll to Top