(ФОТО) Синот на Лепа Брена, објави фотка од мајка си во бикини без тронка фотошоп

Фолк ѕвездата ужива во Монте Карло, каде настана и сликата, која Виктор ја сподели на Инстаграм.

Лепа Брена во октомври ќе наполни 57 години, и слободно може да повториме дека за неа времето застанало!

Брена тоа го покажа пред три дена, кога објави фотка во зелен костим за капење, кој сосема доволно ги откриваше нејзините облини.
 

Но, злонамерниците веднаш прокоментираа дека станува збор за силен фотошоп, но многу брзо стигна и одговорот. И тоа каков!

Синот на Лепа Брена на својот Инстаграм ја објави фотката од мајка му во бикини, и тоа без тронка фотошоп, а кога ќе видите како изгледа, сигурно нема да останете имуни.

Scroll to Top