(Фото) Синот на Лепа брена ослабе 44 килограми

By

Најмладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ, отсекогаш имал проблем со вишокот килограми.  Но, неодамна реши да влезе во битка со килограмите, па досега намали дури 44 килограми. Под фотографијата што ја објави напиша „Нема запирање, нема откажување! Одиме понатаму!“

Ќе ви се допадне

Website https://animeflix.nl: Watch The World God Only Knows: Tenri Arc (Dub) animeflix Episode 2 one punch man animeflix

Orphen (Dub) Episode 24

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Website https://twistmoe.net: Watch Akihabara Dennou-gumi (Dub) twistmoe Episode 26 watch anime dub

Findery: https://findery.com/gogoanimelol

Themehorse: https://www.themehorse.com/support-forum/users/animeflixnl/