(ФОТО) Сите гледаа во огромните гради, а Тина потоа се сврте

Тина Ивановиќ има 42 години, а и понатаму жари и пали кога ќе се соблече и го покаже своето секси тело.

Тина Ивановиќ со сопругот Ѕвездан Анџиќ, во моментот уживаат на летување во Бодрум, а со оглед на тоа дека е една од најзгодните српски пејачки, јасно е поради што фановите едвај ги дочекаа фотките во бикини.

Тина има 42 години и е во беспрекорна линија, на која е двојно помлада од колешките кои можат само да и позавидат, а дека покрај стасот има и одличен задник, ги увери сите со најновите фотки.

Позираше на камен во плиткото, во секси црно бикини, кое на задницата го претвори во минијатурна танга, па повеќе откриваше отколку што покриваше…

 

 

Видливо е дека Тина нема ни грам целулит, дека добро внимава што јаде, не се предава на пороците, и дека води здрав живот, а дали ќе сака да ги израдува фановите уште со некоја секси слика, останува да видиме.

Scroll to Top