(Фото) Скромниот стан на Сораја пред да стане позната

By

Пред да се прослави во Србија како учесничка во реалното шоу „Големиот брат“ старлетата Сораја живеела навистина скромно.

Признала дека сака да готви грашок со пилешко, но и шпагети на разни начини, но дека тоа го прави само кога ѝ доаѓаат пријателките.

Погледнете во галеријата како изгледал нејзиниот стан:

 

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway Episode 6

watch anime Black Clover (Dub)

anime websites AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

AnimeFreak Dragon Ball Super (Dub)

TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-