(Фото) Скромниот стан на Сораја пред да стане позната

By

Пред да се прослави во Србија како учесничка во реалното шоу „Големиот брат“ старлетата Сораја живеела навистина скромно.

dobivaj vesti na viber

Признала дека сака да готви грашок со пилешко, но и шпагети на разни начини, но дека тоа го прави само кога ѝ доаѓаат пријателките.

Погледнете во галеријата како изгледал нејзиниот стан:

 

Ќе ви се допадне

Go88 – Thiên đường giải trí cùng Game bài đổi thưởng hot nhất tải go88 về ip go88 mới nhất

đại lý game sunwin sunwin 4050 cm cnc laser engraver sunwin jetzt erst recht