(Фото) Снеки секси во бикини на 50 години

By

Медиумите во Србија со години Снежана Бабиќ-Снеки ја нарекуваат една од најзгодните пејачки на домашната естрада. Иако има снимено малку песни и има еден хит, таа секогаш го привлекува вниманието на јавноста, најмногу со изгледот.

50-годишната Снеки неодамна на своите профили на социјалните мрежи објави слики во бикини, фотографирани на јахта. Пејачката доби бројни комплименти за изгледот, за телото, а посебно за нозете. Нејзините седбеници ѝ напишаа дека никој нема подолги нозе од неа, дека и помладите колешки треба да ѝ завидат. Пејачката се заблагодари на комплиментите во еден од коментарите под сликите.

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at Animepahe animes online

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animekisa.in: Watch Super Demon Hero Wataru animekisa Episode 51 dubbed anime

4Anime: Yasuke (Dub) anime episode 6 online free at https://4anime.biz bleach 4anime

Independent academia: https://independent.academia.edu/gogoanimebe

Bagtheweb: https://www.bagtheweb.com/u/gogoanimebe/profile