(Фото) Сораја доби роденденски поклони од 322.000 евра и навлече гнев кај Србинките

By

Старлетата Сораја Вучелиќ (34) веќе некое време не живее во Србија. Таа порано можеше да се сретне во Белград, скоро секој ден, но сега се поретко ја има на социјалните мрежи.Неодамна имаше роденден, па Вучелиќ  се пофали со подароците што ги доби.

На Инстаграм објавила слика на скап часовник, прстени кои чинат 78 000 и 164 000 евра, додека луксузниот часовник со дијаманти од позната марка чини околу 50 000 евра. Чантата што ја носи Сораја чини околу 30 000 евра.

Еден портал пренесува дека вредноста на она што Сораја го покажа на социјалните мрежи е 322.000 евра.

После оваа објава, познатата старлета предизвика коментари од своите следбеници: „Немаш со што друго да се фалиш“, „Срамота што прави оваа жена“, „Страшно, нема вредност без семејство“, беа само дел од коментарите на социјалните мрежи.

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV anime tv free streaming: Watch My Hero Academia Episode 3

AniWatch anime: Kuroko's Basketball 2 Episode 25