(ФОТО) Српската фитнес инструкторка ги споулаве Хрватите

Катарина Перуничиќ уште еднаш го покажа сјајното тело кое го поседува.Фитнес инструкторката Катарина Перуничиќ, ги споулаве хрватските медиуми кои не го испуштија од вид, дека Србинката неколку дена престојува на нивното крајбрежјето.Таа престојува во Водицама, а поедини медиуми се натпреваруваа да го пофалат нејзиното сјајно тело.

dobivaj vesti na viber
 „Времето секогаш е совршено, секој ден минимум 30 степени, и мислам дека вака би можела до крајот на животот. Хрватска е прекрасна земја, со најубаво море, и едвај чекам да низ постовите ви го прикажам остатокот од ова прекрасно место“, напиша Катарина.
Во продолжение погледнете ги нејзините фотографии:

NOVI POST JE NA BLOGU – Hrvatska 2017 🌊✨ www.katarinaperunicic.com (link u opisu instagrama – odeljak LIFESTYLE) 💙

A post shared by KATARINA PERUNICIC 👑 (@katarinaperunicic) on

Tvoja jedina granica si TI ✨💫 Uzivajte! Svaki dan..uvek! 🤗

A post shared by KATARINA PERUNICIC 👑 (@katarinaperunicic) on

Scroll to Top