(ФОТО) Српскиот пејач реши да се соблече ПИШТОЛ ГОЛ!

By
Алекса Јелиќ ги изненади фановите со разголени фотографии од Шпанија.

Пејачот објави цел серијал на слики од одморот во Шпанија, но ги изненади сите со две фотки на кои е пиштол гол.

Алекса, кој на гледачите им е познат по учеството во емисијата „Твоето лице звучи познато“, прво постави слика на која позира гол и тоа на дрво…

Фотката можете да ја погледнете на следниот линк:

Но, пејачот тука не запре и следеше уште една гола слика и тоа отпозади, а оваа слика погледнете ја овде:

Ќе ви се допадне