(ФОТО) Сте виделе ли пожешка Албанка? – Рита го облече најминијатурното бикини што некогаш сте го виделе

By
Рита Ора не одолеа на тоа да со своите секси фотки, ги испровоцира „само“ 12 милиони обожаватели на Инстаграм.

Една од најпознатите Албанки на светот, планетарната ѕвезда Рита Ора, ужива во летото, а како и повеќето жени кои добро изгледаат, ниту таа не одолеа да се сликне во секси костим за капење.

 

Рита се разголи на жешката Јамајка, а поради трите слики над стотина машки фанови и оставија коментари од типот „Уф што би ти правел“, „Ти си совршена жена“, и оние далеку поперверзните кои нема да ви ги пренесеме.

Рита, ја распламна фантазијата во шарено бикини, кое совршено ги истакна нејзините тетоважи „таму доле“…

 

… но фотката во црвено, во кое градите буквално и испаѓаа, затоа што бикините и се премногу мали, сите ги прикова за екранот!

Дали Рита е и ваш тип?

 

Ќе ви се допадне