(ФОТО) Тамара се раскопча и ги покажа огромните гради, а потоа и ѕверот од 100.000 евра!

Тамара дефинитивно му се врати на вообичаениот живот, а пред заминувањето на море се прошета низ улицата во брутална комбинација.

Таа вчера со сестра и Александра отпатуваа во Црна Гора, а пред летот, сестрите го искористија вишокот слободно време и испија кафе во Нов Белград.

Иако Тамара и Александра за малку ќе задоцнеа на летот, како што претходно дознаа репортерите, па персоналот едвај ги пушти да се качат во авионот, биле исклучително расположени додека уживаа во жешкиот ден.

Иако од профилот (и само на прв поглед) се чини дека Тамара не е така провокативно облечена, сепак не беше така.

Затоа што кога се сврти… сите се свртеа со неа!

 

Црно – белата комбинација секогаш е атрактивна, па Тамара избра и такви штикли, со огромна платформа…

Од друга страна, нејзината помлада сестра имаше фустан со големи шлицеви од страната, па исончаните нозе и тоа како и доаѓаа до израз.

На крајот, дојде време да се тргне на пат кон аеродром… а вака изгледаа нејзините секси задници.

Се разбира, бидејќи е познато дека Тамара има возен парк од три автомобили, кои дечко и и ги подари, новинарите се прашуваа со кое возило ќе се упатат кон аеродромот…

Во прашање беше BMW X6, кое со оваа комбинација одлични и прилега…

Тамара и Александра се упатија кон авто-патот за да што побрзо стигнат на белградскиот аеродром, а вие уживајте во уште фотки од атрактивните сестри Џуриќ!

 

Scroll to Top