(ФОТО) Тања Савиќ мокра на „Инстаграм“

By

Српската пејачка од кумановските села Тања Савиќ на својот профил на „Инстаграм“ објави фотографија на која позира во мокра маица, залепена за нејзиното тело.

Фотографијата и овој пат беше на радост на фановите, кои ѝ упатија пофалби за нејзиниот изглед.

Ќе ви се допадне