(Фото) Цела естрада на слава кај Лепа Брена

Лепа Брена вчера го прослави Свети архангел Михаил во кругот на семејството и најблиските пријатели, но празно остана столчето на нејзината снаа Александра Пријовиќ.

Пејачката се огласи на социјалните мрежи и кажа дека и мајка ѝ ја слави таа слава, па таа отпатувала дома за да биде со неа.

Потоа објави и фотографија со која го потврди тоа по шпекулациите дека нејзиниот однос со Брена е расипан бидејќи Александра не сака да живеат заедно.