ФОТО: ЦЕЛОСНО ОПУШТЕНИ НА КИПАР – Синот на Цеца ужива со новата девојка

Вељко Ражнатовиќ со друштвото, но и атрактивна „црнка“, и се придружи на сестра му Анастасија на Кипар.

Тој заедно со сестра му и друштвото ужива на Кипар, поточно во Аја Напи, каде ја понесе и својата поубава половина.

Пред неколку дена се појави веста дека синот на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, има нова девојка, а како што се чини ја понесе и на летување.

Вељко и неговата атрактивна девојка, позираа во еден клуб на Киапр, додека уживаа во ноќното излегување, а на сите во очи и падна коментарот кој синот на Цеца го остави под сликата.

 

Foto: Instagram/arktiigar

„Таа е прекрасна“, напиша Вељко, и на тоа стави срце.

 

Scroll to Top