(ФОТО) Цеца го сруши Инстаграм со жешка фотка од тоалет

Најголемата фолк ѕвезда на Балканот – Светлана Цеца Ражнатовиќ веќе две години има профил на Инстаграм, но ретко кога таму објавува фотографии.

Но, сепак кога тоа ќе се случи секогаш привлекува огромно внимание.

Па така, последната која ја објавила за само еден час собрала 20 илјади лајкови, а на неа позира во тоалет облечена во елегантна црна креација.

😘😘😘❤️❤️❤️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Scroll to Top