(Фото) Цеца љуби 8 години помлад угостител

By

Цеца Ражнатовиќ (46), како што објавија српските медиуми, веќе некое време е во врска со Богдан Срејовиќ (38) од Белград. Според близок извор на парот, тие се запознале на роденденот кај пријател на Цеца, а по неколку недели дружење, почнале љубовна врска.

„Тие се сретнаа на забава во ресторан. Потоа се видоа уште неколкупати преку заеднички пријател. Првин ја криеја врската и се движеа само меѓу најблискиот круг на пријатели. Сепак, од Нова година се појавуваат заедно на јавни места за што сведочат и овие папарацо-фотографии направени во еден белградски ресторан. Пред тоа парот беше на Јахорина, каде што уживаа во зимската магија со друштвото“, открива извор за порталот „Нова.рс“.

Богдан работи во угостителството. Тој има еден брак зад себе и ќерката Искра. Откако од порталот ѝ се јавиле на Цеца за изјава, таа рекла: Не сакам да го коментирам мојот приватен живот. Збогум“.

Ќе ви се допадне

Watch Fire Force Episode 20 (https://animeplanet.cc/m/WAjO/ep-20) at AnimePlanet anime planet me

Re:ZERO -Starting Life in Another World- Season 2 (https://gogoanime.be/m/MRk6) Episode 13 at website https://gogoanime.be gogoanime kissanime