(Фото) Цеца Ражнатовиќ стави пирс

By

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ стави пирс на носот, а за својот нов имиџ се пофали пред фановите на „Инстаграм“.

Станува збор за алка која пејачката ја закачила на својот нос. Нејзиниот украс на лицето наиде на големо воодушевување кај фановите, кои не штедеа пофални зборови и комплименти за новиот изглед на пејачката.

Цеца својот нов стајлинг го комплетираше со црн фустан.

 

Ќе ви се допадне

AniWatch dubbed anime: Watch Dragon Ball (Dub) Episode 81

4Anime free anime: Dragon Ball Z (Dub) (https://4anime.biz/m/Dvv) Episode 291