(Фото) Вељко се пошегува на сметка на новиот имиџ на Дарко Лазиќ

By

Синот на пејачката Цеца Ражнатовиќ, Вељко, се пошегува на сметка на Дарко Лазиќ и неговиот нов имиџ. Лазиќ кој од неодамна го направи операција и го намали желудникот, сега ја офарба и косата и ги изненади сите со новиот стајлинг.

Вељко објави негова фотографија и напиша дека изгледа како да игра квидич за Слитерин, играта на волшебниците од популарниот филм за Хари Потер.

Вељко го спореди Лазиќ со еден од ликовите од филмот Драк Мелфој, кој беше карактеристичен по неговата руса коса и остри црти на лицето.

 

Ќе ви се допадне

Death Note Episode 37 at website https://funimationfree.com funimation dbz

High School DxD Hero (Dub) Episode 12 at website https://animeheaven.pro. See more anime heaven site