(Фото) Виктор Живојиновиќ ја покажа новата девојка

By

Помладиот син на Лепа Брена и Слободан Живојиновиќ, Виктор, синоќа на премиерата на „Лепа Брена проект“ се појави во придружба на неговата нова девојка Сандра Миљаковиќ. Двајцата ретко се појавува во јавноста, а пред две вечери била видена и на настап на брат му Стефан во Белград, пишуваат српските медиуми.

Ќе ви се допадне