(ФОТО) Во Нови Сад журката не престанува

By

Ретко кој немаше нараквица пд препознатливиот EXIT, на дневната журка на плажата Штранд во Нови Сад. Погледнете како се загреваа пред вчерашната журка.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне