(Фото) За првпат во „Ѕвездите на Гранд“, една од натпреварувачките се појави со бебето

By

За прпат во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, една од учесничките дојде на сцената со бебето во раце. Пејачката Душица Тричковиќ од Ниш, ги освои симпатиите на публиката и жирито, откако таа пристигна со нејзиниот сопруг и син кој е стар само два и пол месеци.

dobivaj vesti na viber

 

„Сака да ја слуша мајка му“, изјавил нејзиниот сопруг.

 

 

Ќе ви се допадне

go88 ko rút được tiền quà tri ân go88 go88 ơk

sunwin energy italia SUNWIN - Game bài SUN WIN số 1 thị trường Châu Á 2022 hỗ trợ sunwin