(Фото) За првпат во „Ѕвездите на Гранд“, една од натпреварувачките се појави со бебето

За прпат во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, една од учесничките дојде на сцената со бебето во раце. Пејачката Душица Тричковиќ од Ниш, ги освои симпатиите на публиката и жирито, откако таа пристигна со нејзиниот сопруг и син кој е стар само два и пол месеци.

 

„Сака да ја слуша мајка му“, изјавил нејзиниот сопруг.