(ФОТО) Задник опасен како леопард – Јелена на 48 години се соблече во танга бикини

Јелена Бабиќ-Алимпиќ во моментов ужива во породилниот одмор на Малта, а фановите ги почести со својата позадина.

И таа покажа како изгледа кога ќе се соблече во бикини, а фотографиите од летувањата ги објави на Инстаграм.

Откако пред месец дена ги покажа горните атрибути, и тоа изгледаше вака…

 

…Јелена позираше од зад грб, и на фановите им дозволи да видат како изгледа нејзината позаидна, во полутанга леопард бикини.

Бидејќи водителката и спасителка има 48 години, на сметка на нејзината витка линија, стигнаа бројни комплименти, а во летувањето на Малта, таа уживаше со ќерката и синот.

 

Scroll to Top