(ФОТО) „Збогум косо“ – Маријана драстично ја промени фризурата!

By
Маријана Мичиќ овој пат баш ги изненади сите со новиот имиџ.

„Пинковите ѕвездички“ неодамна завршија, а водителката на популарното натпреварување, актерката Маријана Мичиќ, веднаш по одењето на подолг одмор, се одлучи да ја промени фризурата.

Иако често експериментирала со должината на косата (не и со бојата), Маријана никогаш немала ваква фризура, па оваа промена беше изненадување за многумина. Воглавно позитивно.

„Збогум косо“, напиша актерката, која со новата фризура веднаш се пофали на Инстаграм.

 

Foto: Instagram/micicmarijana

Како ви се допаѓа?

 

Ќе ви се допадне

Watch Dragonaut - The Resonance Episode 25

Website https://aniwatch.pro: Watch Doraemon the Movie: The Records of Nobita, Spaceblazer aniwatch Episode Full watch anime

Watch Wedding Peach DX (Dub) Episode 4

Watch Anime on Ads-free Website Animekisa

Beatstars: https://www.beatstars.com/gogoanimelol/about

Dogforum co: https://dogforum.co.uk/members/animefreakws.103793/