(ФОТО) ЖЕШКА ДО БОЛКА! – Рада се соблече во бикини во супер секси поза

Авторката и водителка на емисијата „Рада сам“ се соблече и покажа дека подготвена го дочека летото – во обратна поза.

Таа во голем стил се врати на малите екрани за емисијата „Рада сам“, а како што летото одамна стигна, стигна моментот да атрактивната водителка се соблече во костим за капење, кои мажите долго го чекаа.
Рада (конечн) се соблече во бикини и позираше на плажа, и тоа во многу провокативна положба, така што во прв план дојдоа нејзините прилично бујни гради.

 

За самиот почеток на летувањето ова беше се со што Рада ги почести обожавателите на Инстаграм, чисто за да  до наредната фотка им ја глицне малку фантазијата… а веруваме дека во ова секси издание на популарната водителка, мажите допрва ќе уживаат.

Бидеќи е мајка на седумгодишен син, сувишно е да се коментира нејзината одлична линија. Воглавно, погледнете и самите.

Scroll to Top