(ФОТО) Жешката „Министерка“ во мини фустанче

By
Една од најзгодните жени на домашната естрада повторно ја оправда титулата, покажувајќи го виткото и изгорено тело.

dobivaj vesti na viber

Од кога пред неколку години се појави на домашната јавна сцена, се знаеше дека Едита Арадиновиќ важи за една од најсекси пејачки на естрадата.

Секси „Министерка“, тоа го докажа и синоќа, кога се појави во прескапо и прекратко црно фустанче, кое од стира страни откриваше премногу.

Среќна и заљубена, Едита гордо позираше пред настапот на „Порта“…

… а поради преголемото деколте немирните гради за малку ќе излетаа надвор…

Едита во еден момент одлучи да ружите кои ги доби пред сплавот, да ги закачи на ѕид…

…а кога се протегна тоа да го направи, сите се прашуваа дали воопшто има нешто под фустанот.

Инаку „Министерка“ за време на летото работи речиси секој ден, а дека направи вистинската атмосфера доказ е и соноќешниот настап на полниот сплав.

 

Ќе ви се допадне