(Галерија) Фудбалерот Огњен Врањеш објави голи слики од Карлеуша

By

Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш објави неколку голи фотографии и видео од српската ѕвезда Јелена Карлеуша, кои тој ги направил додека биле во врска. На една фотографиите, кои се направени како принт-скрин додека имале секс на камера, Јелена мастурбира пред фудбалерот.

Врањеш, според српските медиуми, е причината за последната кавга меѓу Карлеуша и нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ. Тој најводно нашол пораки во мобилниот на пејачката, преписка меѓи неа и Огњен. Пејачката демантираше дека меѓу нив двајца има нешто, па фудбалерот пред неколку дена се закани дека ќе ги објави сликите ако не престане да го исмева во јавноста.

Српските медиуми објавија и видео снимено во Атина, а на кое Јелена е на прошетка по Акропол со Врањеш.

https://twitter.com/IstinaoKarIeusi/status/1084819508353789952?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1084819508353789952&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fstars%2F3189207%2Fporno-karleusa-pogledajte-jelenu-potpuno-golu-slala-vranjesu-fotke-kako-masturbira-jk-u-ekstazi-eksplicitni-materijal-18

Карлеуша: Фотографиите се фотомонтажа, а Огњен негира дека тој ги објавил

 

 

 

Ќе ви се допадне