(Галерија) Српската елита кај Цеца на роденден

By

Балканската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ, во секси проѕирен фустан, со тул и тантела, вчера го прослави својот 45 роденден. На роденденот дојдоа нејзините најблиските пријатели, како и  синот Вељко со свршеницата Богдана, а тука беше и ќерката Анастасија, која дојде во црно бела комбинација.

На роденденот биле голем број на музички ѕвезди, меѓу кои и Аца Лукас, Ацо Пејовиќ, Харис Џиновиќ, актерот Милан Калиниќ, тука бил и Ивица Дачиќ… Пејачката го помести својот роденден неколку денови подоцна поради тоа што на денот на нејзиниот роденден нејзиниот син имал важен бокс меч.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime tokyo ghoul gogoanime: Watch Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 1 (https://gogoanime.be/m/p0D2/ep-1)

AnimeDao sword art online animedao: Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 Episode Full