(Галерија) Српската елита кај Цеца на роденден

By

Балканската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ, во секси проѕирен фустан, со тул и тантела, вчера го прослави својот 45 роденден. На роденденот дојдоа нејзините најблиските пријатели, како и  синот Вељко со свршеницата Богдана, а тука беше и ќерката Анастасија, која дојде во црно бела комбинација.

На роденденот биле голем број на музички ѕвезди, меѓу кои и Аца Лукас, Ацо Пејовиќ, Харис Џиновиќ, актерот Милан Калиниќ, тука бил и Ивица Дачиќ… Пејачката го помести својот роденден неколку денови подоцна поради тоа што на денот на нејзиниот роденден нејзиниот син имал важен бокс меч.

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

english dubbed anime Naruto (Dub)

AnimeDao Bleach Episode 364

anime sites Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy- Episode 11

anime online So I'm a Spider, So What?