„Гол го начекав Дејан Савичевиќ на нудистичка плажа, па тој сврте глава“, раскажа Гоца Тржан

By

Пејачката Гоца Тржан за време на едно ТВ-гостување зборувала за желбата да оди на нудистички плажи, а открила и со кого се сретнала на една од нив.

„Нудиста сум. Секогаш повеќе сакам да одам на нудистичките плажи. Во Црна Гора веќе не одам затоа што таму има многу фоторепортери, но сум била во Грција и ми беше прекрасно. Чувството не може да се објасни, мора да се доживее“, рекла пејачката и додала дека и кај неа постојат граници, но се труди да не морализира.

  

„ Ако не сакаш да гледаш, ја вртиш главата и решен проблем. Нема потреба некој да му кажува некому што треба да прави. Тоа ми е бесмислено. Кога секој би си ја гледал својата работа, животот би ни бил многу поубав“, додала пејачката.

Освен тоа Гоца раскажала и дека своевремено на една нудистичка плажа го сретнала легендарниот југословенски фудбалер Дејан Савиќевиќ.

„Еднаш го сретнав Дејан, му се јавив но тој го тргна погледот“, открила Гоца.

Ќе ви се допадне

Bakemonogatari Episode 15 at KissAnime mischievous kiss anime

The Promised Neverland (Dub) (https://funimationfree.com/m/354D) Episode 12 at Funimation funimation and crunchyroll