Гоца Тржан призна дека имала секс за една ноќ

By

Пејачкат Гоца Тржан јавно во емисијата „Магазин Ин“, призна дека имала секс за една ноќ. Таа објасни дека не гледала никаков проблем во тоа.

„Жал ми е за некои жени, за кои заљубувањето служи како изговор за секс за една ноќ. Стопати имам слушнато колку страшно се заљубиле по таа една ноќ“, изјавила Гоца, која потоа призна дека и таа порано се нашла во иста ситуација и дека не гледа никаков проблем во тоа.

Тржан е позната по тоа што секогаш јавно го кажува тоа што го мисли и дека секогаш е искрена во своите намери и разговори со пријателите и пријателките.

 

Ќе ви се допадне

Kyokou Suiri 2nd Season (https://crunchyrollfree.com/m/JJ9E) Episode Preview at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium sign up

That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 24 at website https://kissanimeonline.com promare kissanime