Хана на Грашо во секси стил по породувањето

Пејачот Петар Грашо на фестивалот MAC дојде со сопругата Хана Хуљиќ, која неодамна се породи. Таа на црвениот тепих се појави со црн елегантен црн фустан со голи рамена и деколте.  Хана ги собрка комплиметите за изгледот, , „Убава си“, „Како никогаш да не си родила“, се само дел од коментарите.

„Јас и Хана си го живееме животот пристојно, приватните детали не ги споделуваме со јавноста, а тоа веројатно ги прави медиумите уште пољубопитни. Нам ни е смешно како всушност станавме медиумска мета, а не кренавме прст за тоа. Ни најмалку не се оптоваруваме, нѐ забавуваат сите тие написи и корици со бомбастични наслови и тенка содржина. Најмногу не насмеа веста дека станавме хрватски „Меган и Хари“ , вели Грашо. Ќерката на Грашо и Хана го доби името Алба.