Хари Мата Хари ќе пее во Скопје

By

Познатиот музичар Хари Мата Хари во понеделник ќе пее во Скопје. Неговиот настап е во познатиот ресторан „Еквилибриум“, кој слави две години од отворањето. Мата Хари ќе ги отпее речиси сите свои познати песни. абавата почнува во 21 часот.

Во иминатите две години ресторанот Еквилибриум“ стана свратилиште на сите познати пејачи и гости што доаѓаат од надвор. Ресторанот е познат и по хуманитарните забави што ги организираат во овие години.

Ќе ви се допадне

Website https://aniwatch.pro: Watch Hatsukoi Limited Shorts aniwatch Episode 6 dubbed anime

Redo of Healer Episode 12

AnimeDao Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animefreak.ws: Watch Oruchuban Ebichu animefreak Episode 23-24 anime

Skitterphoto: https://skitterphoto.com/photographers/17541/animeflixnl

Credly: https://www.credly.com/users/kissanimemx/