Исповед на Бранислава: Аца Лукас е клошар, ме остави без динар, како и поранешниот сопруг!

By

Бранислава Пашајлија и Аца Лукас  во врска беа не цел месец, по што и двајцата изјавиоја дека романсата била голема грешка.

dobivaj vesti na viber

Меѓутоа, иако сите мислеа дека нема да разменат тешки зборови, Бранислава сега го прокоментирала Лукас на начин кој пејачот сигурно нема да и прости.

– Ме издржува сегашното момче затоа што Лукас и сопругот ме оставија без динар во моментот додека се сераспаѓање. Ниту еден не ми испрати облека, а за пари да не зборувам! Но, не е важно… Јас блескам, иако ме оставија во проблеми, и сопругот и Лукас, вели Братислава, која по Лукас го спомна и сопругот Жељко, со кои има син.

– Познато е дека со поранешниот маж сум во катастрофални односи, поднесена е тужба за развод на бракот затоа што тој одбива да го згрижи детето и го нема видено откако се случи тоа со Лукас!Инаку, тој и пред мене доби вонбрачно дете кое го нема видено седум години, воопшто не се грижи за него, тврди Бранислава.

И додека не сака да зборува за Жељко Шашиќ, за Аца лукас и тоа како сака.

– Не сум во контакт со Лукас, дури и ми сврте грб иако знаеше дека и сопругот ми го направи тоа… Дека останав без динар и без ништо, место за живот. И тој и Жељко се најобични клошари, а јас и покрај се останав силна и некршлива! додава Бранислава.

Ќе ви се допадне

go88 nạp tiền bị từ chối tại go88 info đánh bài go88

sunwin club diễn đàn tài xỉu sunwin tại sunwin pc