Извештај од болницата каде што се оперира Ивана: Се создал проблем кој лекарите мора да го решат

By

Ивана Панзаловиќ, актерката која утринава беше ранета од страна на познатиот хирург Срѓан Цветановиќ, во моментов е на операција во болница, каде што ѝ се извршува краниотомија, односно отворање на главата.

Хирургот и младата актерка биле во врска и живееле заедно. Причината за инцидентот сѐ уште не е позната.

Според првичните иформации, било предвидено Ивана денеска да биде пуштена од болница, но докторите сепак одлучиле да ја задржат и да се погрижат за хематомот кој настанал во меѓувреме.

Ќе ви се допадне

watch anime free. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Bleach (Dub)

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

stream anime online Naruto: Shippuden (Dub)

My Hero Academia (Dub) Episode 12

Tokyo Revengers