Ја обвинија Анабела дека ја ископира Карлеуша, а таа ги изненади со својот одговор

Анабела Атијас ги прати модните трендови, а на Инстаграм се пофали со својта нова модна комбинација.

Имаше низа коментари, а некои ја обвинија Анабела дека ја ископирала Јелена Карлеуша со чизмите.

Како потсетување, Карлеуша ги носеше истите чизми на својата роденденска забава во Истанбул. Сепак, Анабела знаеше како да одговори на лошите јазици и да ги замолчи сите.

Scroll to Top