Ја однесе надвор од Србија, и со една слика Аца Лукас направи војна на интернет

By
Пејачот ужива со помладата девојка која веќе ја запозна со голем број на пријатели и соработници.

Аца Лукас не се одвојува од Бранислава Пашјлија, со која во Белград веќе го отпочна заедничкиот живот!

За разлика од Соња, која ретко можевме да ја видиме на сликите на Лукас, фолкерот се почесто објавува фотки со новата 21 годшна девојка.

 

Foto: Telegraf
И двајцата отпатуваа во Виена, каде во еден ресторан уживаа во друштво на пријателите на Аца Лукас.
Foto: Instagram/aleksandar_vuksanovic_official

…  откако Лукас ја објави фотката на која ја прегрна Бранислава, напишал коментар „Љубов“.

На стотина негови фанови и обожаватели направија вистинска војна во коментарите – некои жестоко го критикуваа порачувајќи му дека тоа е се само не љубов, додека други го бранеа и му честитаа на новата врска.

Инаку, Бранислав од оваа кафана објави и кратка снимка во делот на Instagram Story, во која се слуша песнат „Ќе побарам љубов нова“, и види како Лукас за истите музичари дава 100 евра.

Foto: Instagram/aleksandar_vuksanovic_official

Што мислите вие, дали врската со Бранислава од Лозница ќе опстане?

 

Ќе ви се допадне

Website https://animetv.cc: Watch Ride Your Wave animetv Episode Full www2 anime tv

Animepahe: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Sibling's Bond anime episode Full online free at https://animepahe.cc animes online

Website https://4anime.biz: Watch Ai Shoujo Pollyanna Story 4anime Episode 51 anime sites

Website https://animeflv.uk: Watch Bakukyuu Hit! Crash B-Daman animeflv Episode 50 stream anime online

Podomatic: https://www.podomatic.com/podcasts/gogoanime-entity

Zeef: https://zeef.com/profile/gogoanimelol