Јелена Карлеуша елегантна и секси

By

Српската пејачка се појави во елегантен фустан за време на презентацијата од областа на естетиката и пластичната хирургија на Булент Чихантимур, во еден од познатите белградски хотели.

Карлеуша беше една од поканетите лица, а пејачката пристигнала во цветен деколтиран фустан.

Ќе ви се допадне