Јелена Карлеуша им покажа среден прст на папараците

Јелена Карлеуша веќе извесен период води борба со килограмите, салото и целулитот, но и покрај вишокот, таа не престанува да носи провокативна облека.

За снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ пејачката се појави во мини здолниште и палто во ист дезен.

Кусото здолниште ѝ ги откри нозете на Јелена, како и вишокот килограми.

Нервозната пејачка им покажа среден прст на папараците што ја чекаа пред студиото како револт за новинарите што ја нарекуваат дебела.

Scroll to Top