Јелена Карлеуша потрошила милион за одмор во Дубаи

Јелена Карлеуша за Велигден замина за Дубаи. Пејачката ќе помине седум дена одмор во еден од најлускузните хотели со пет ѕвезди. За седумте ноќевања Карлеуша платила околу милион динари, додека само за такси и дополнителни трошоци околу 240.000 динари, пренесоа медиумите.

Во хотелот каде ќе престојува има приватни плажи, модерно средени соби со најнова технологија, спа-центар, а ресторанот кој е во рамки на хотелот е добро познат по разновидната и вкусна храна која ја служат.

 

 

Scroll to Top