Јована му порача на Жељко да го прекине одморот и да се врати дома

By
Јована Јоксимовиќ преку Инстаграм, му нареди на сопругот што побрзо да се врати дома. Јована објави слика од Жељко, кој ужива на одмор, па преку Инстаграм му упати порака што побрзо да си дојде.„Моментот кога си дома, а сопругот ужива (по успешниот концерт). Ајде дома љубов моја“, напиша Јована на фотографијата на која Жељко се омдора надвор од Белград.

dobivaj vesti na viber

#onokad si kod kuce a muz uziva😂😂😂 (posle uspesnog koncerta😉) ajde kuci ljubavi❤️

A post shared by Jovana Joksimovic (@jovanamac) on

Но, не помина многу време, и Јоксимовиќ и одговори на сопругта.

„Еве, еве“, порача Жељко и ги насмеа своите фанови.

 

Ќе ви се допадне