Јована за прв пат ја гледате ваква – Дури го изненади и Жељко!

Идната мама на близнаците, тотално го промени изгледот, и ги изненади сите.

Јована Јоксимовиќ веќе речиси два месеци не може да ја видиме на малите екрани, затоа што водителката се посвети на одморот и својата бременост.

Трудничките денови, ги минува уживајќи со сопругот Жељко кој својата драга повторно ја изненади со романтично патување, овој пат во Истанбул!

 

Foto: A. Nalbantjan

Јована веќе уште од првиот ден одлучи да сите ги израдува со фотка со мажот, а кога ја репортерите ја видеа – едвај можеа да ја препознаат.

Имено, Јована за прв пат, до толку го промени имиџот и фризурата, која и стои и повеќе од добро.

Погледнете и самите:

 

Foto: Instagram/jovanamac

Foto: Instagram/jovanamac

Што велите на промената на Јована?

 

Scroll to Top