Како изгледа познатата „Злобничка“ денес – има 49 години, а некои коментираат дека претерала со ботоксот

Познатата актерка и сапунска ѕвезда Габриела Спаниќ денес има 49 години.

Таа на Балканот стана мегапопуларна во 90-те години поради теленовелата „Злобница“ која своевремено се прикажуваше и на еден од македонските канали.

Погледнете како изгледа Спаниќ некогаш и сега.

Некои велат дека изгледа феноменално за своите години, а други коментираат дека претерала со ботоксот и пластичните операции.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vivir de Amor (@vivirdeamorof)

Scroll to Top